Diş foruma hoş geldiniz ( GİRİŞ | KAYIT )

diş sağlığıyla ile ilgili soru sormak için tıklayınız. .

Ağız Diş Sağlığı Merkezleri ile ilgili yorum yapmak için tıklayınız. .

DENTAL İLAN vermek için tıklayınız. .

Reply to this topicStart new topic
> kanal tedavisinden sonra ağrı normal mi?
-nursel-
mesaj Aug 12 2013, 09:40 AM
İleti #1

Guests

ya 5 gün önce diş için gittim ağrıyana dokunmadı ağrımayana önce kanal yaptı sonra (amalgam) dolgu yaptı dolgudan önce ağrı filan yoktu 5 gündr kafamı duvarlara vuruyrm bugün sözde ağrıyan dişime önce kanal sonra (gümüş amalgam) dolgu yaptı ama uyuşukluğu geçtikçe ağrısı artıyr yeminle AĞLIYRM bu ağrı normal mi ne olur ne yapabilirim fikir verin tek tek çekecem bu dişleri yoksa
Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj Aug 12 2013, 09:40 AM
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Quote Post
-dişçi-
mesaj Aug 12 2013, 12:40 PM
İleti #2

Guests

QUOTE(nursel @ Aug 12 2013, 09:40 AM) *
ya 5 gün önce diş için gittim ağrıyana dokunmadı ağrımayana önce kanal yaptı sonra (amalgam) dolgu yaptı dolgudan önce ağrı filan yoktu 5 gündr kafamı duvarlara vuruyrm bugün sözde ağrıyan dişime önce kanal sonra (gümüş amalgam) dolgu yaptı ama uyuşukluğu geçtikçe ağrısı artıyr yeminle AĞLIYRM bu ağrı normal mi ne olur ne yapabilirim fikir verin tek tek çekecem bu dişleri yoksa

bir kaç gün sabret, ilk bir kaç gün normaldir. ağrı kesici ilemen antibiyotik kullan.. geçmezse, şişlik yaparsa kanal tedavisini yeniletmen gerekeblir, tekrar kanal tedavisi zor işlemdir, çoğu zaman da imkansızdır.. maalesef sad.gif

+Quote Post
-Asiye Şeker-
mesaj Aug 29 2013, 08:52 AM
İleti #3

Guests

arkadaşlar bu ağrı normal olmayabilir. Zaten önce anladığım kadarıyla sağlam dişine işlem yapılmış. Tedavini nerde yaptırdın bılmıyorum ama diş tedavilerinde de uzmanlık çok önemli. Ağrı üstüne ağrı çekeceğine daha fazla kendine zarar vermeden hatta dişinden olmadan bir diş hastanesine git derim. Dentaydın Diş Hastanesi var Bahçelievlerde SGK anlaşması var hastanenin. Hocalarının da hepsi Profesör ve Doçent. Şimdiden geçmiş olsun…

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 üye: