Diş foruma hoş geldiniz ( GİRİŞ | KAYIT )

diş sağlığıyla ile ilgili soru sormak için tıklayınız. .

DENTAL İLAN vermek için tıklayınız. .

Reply to this topicStart new topic
> 6 yıl önce kanal tedavisi oldum.dişim iltihaplandı ve yanındaki sağlam dişte çekildi.dişime kanal tedavisi yapmak istiyor.aynı şey tekrar olurmu?
-Sinan-
mesaj Nov 9 2011, 06:20 AM
İleti #1

Guests

bundan 6 yıl önce kanal tedavisi oldum.dişim iltihaplandı ve yanındaki sağlam dişte çekildi.dişime kanal tedavisi yapmak istiyor.aynı şey tekrar olurmu? yardımınız için şimdiden teşekkürler...
Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj Nov 9 2011, 06:20 AM
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Quote Post
--wekar--
mesaj Nov 9 2011, 08:33 AM
İleti #2

Guests

QUOTE(Sinan @ Nov 9 2011, 06:20 AM) *
bundan 6 yıl önce kanal tedavisi oldum.dişim iltihaplandı ve yanındaki sağlam dişte çekildi.dişime kanal tedavisi yapmak istiyor.aynı şey tekrar olurmu? yardımınız için şimdiden teşekkürler...

Kanal tedavisi uygulandıktan sonra ağrı olmasa bile sorun yok anlamı taşmıyor. Hiç olmazsa yılda bir panoramik röntgen çektirmeniz gerekir. Bu şekilde hem kanal tedavisi olan dişlerde kök lezyonu hem de tüm dişlerde yeni çürükler oluşup oluşmadığı kontrol edilir..

Kanal tedavisinde başarısı tedavinin erken zamanda olup olmamasına da bağlıdır. Bir kaç kere iltihaplanmış dişin kökündeki mikroorganizmaların tümünü yok etmek kolay değildir. Dişinize kanal tedavisi gerekiyorsa geciktirmeden yaptırtın.....

Geçmiş Olsun...

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 üye: