Diş foruma hoş geldiniz ( GİRİŞ | KAYIT )

diş sağlığıyla ile ilgili soru sormak için tıklayınız. .

DENTAL İLAN vermek için tıklayınız. .

Reply to this topicStart new topic
> Kızımın dişleri yanlış yerden çıktı
-Ahmet küçüktamer-
mesaj Jun 24 2014, 09:52 AM
İleti #1

Guests

5 yaşında kızım var henüz ana okuluna gidiyor. Ön alt dişleri yeni yeni sallanmaya başladı. Fakat onlar dahaıkmadan arka tarafından 2 tane yeni diş çıktı. Diş hastanesine götürdüm hekim dişlerin yanlış yerden çıktığını diğer sallanmayan dişlerinde arkasında olduğunu uzman bir diş hekimine göstermemi müdahale edilmesi gerekebileceğini söyledi. Napmamız lazım yardım edermisiniz
Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj Jun 24 2014, 09:52 AM
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Quote Post
-ahmet-
mesaj Jun 26 2014, 07:55 PM
İleti #2

Guests

QUOTE(Ahmet küçüktamer @ Jun 24 2014, 09:52 AM) *
5 yaşında kızım var henüz ana okuluna gidiyor. Ön alt dişleri yeni yeni sallanmaya başladı. Fakat onlar dahaıkmadan arka tarafından 2 tane yeni diş çıktı. Diş hastanesine götürdüm hekim dişlerin yanlış yerden çıktığını diğer sallanmayan dişlerinde arkasında olduğunu uzman bir diş hekimine göstermemi müdahale edilmesi gerekebileceğini söyledi. Napmamız lazım yardım edermisiniz

alt ön dişler başlarda genelde düzgün . kalıcı ön dişlerin boyutları geniş, ve çene de küçük olduğundan yerini bulamayabilir. ön dişlerde süt dişleriyle kalıcı dişler arasında genişlik farkı fazladır.
çocuk büyüdükçe alt çene genişler, kalıcı ön dişler yerini bulur. endişe etmenize gerek yok.

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 üye:

Basit Görünüm Tarih : 22nd June 2018 - 03:10 AM
izmirforum.com .